Один з дуетів, які диктують сьогодні моду у спортивних танцях на льду – Габріела Пападакіс/Гійом Сізерон, не відчуває  особливої конкуренції на чемпіонаті Європи з фігурного катання, що триває у Москві.

Про це французькі танцюристи заявили в інтерв’ю сайту Icenetwork, яке вони дали перед сьогоднішнім стартовим виступом на чемпіонаті.

«Ми не бачимо тут великого тиску для себе в плані конкуренції, але відчуваємо його з точки зору своєї продуктивності. Ми зробили декілька невеликих змін (у наших програмах) після Різдва, і чемпіонат допоможе їх протестувати», – сказав Сізерон. Він уточнив,що йдеться про деталі, які, втім, можуть зіграти немалу роль.

За словами фігуриста, все, що дует показує на льоду, робиться виключно для глядачів. «Без аудиторії те, що ми робимо, не має сенсу. Ми танцюємо не тільки для того, щоб показати спектакль і виграти медаль, але й щоб поділитися своїми емоціями. І судді також є аудиторією. Вони люблять спорт навіть більше, ніж ви можете собі уявити!», – заявив Гійом Сізерон.

Габріела Пападакіс  додала,що це нелегка праця. «Ми намагаємося виконувати свою роботу якнайкраще і додавати у неї емоції, а може й трохи філософії. Але нам потрібно чітко розуміти, що важливо, а що ні. Я коли щось пропускаю, то відчуття таке, ніби у мене немає майбутнього», – сказала спортсменка.

Фігуристи також зазначили, що чемпіонат Європи є центральним пунктом їхньої підготовки до зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані, які будуть для них першими.

«Це має бути круто! Ми вирушаємо (на Ігри) як професіонали і знаємо, як впоратися з конкуренцією на світовому рівні. Нам потрібно буде управляти своєю енергією і зосередити увагу на тому, що справді важливо у даний момент. Сподіваюся,  ми зможемо це зробити», – наголосив Сізерон.

Французи Габріела Пападакіс та Гійом Сізерон є триразовими чемпіонами континенту та дворазовими чемпіонами світу у спортивних танцях на льоду.

Нагадаємо, сьогодні на чемпіонаті Європи  танцюристи покажуть короткі програми. Серед  31-го дуету, який бере участь у змаганнях, дві українські пари – Олександра Назарова/Максим Нікітін (25-й стартовий номер) та Дар’я Попова/Володимир Бєліков (5-й стартовий номер).