Американська фігуристка , яка виграла золоту медаль на Зимових Олімпійських іграх в 1968 році в жіночому одиночному катанні . Крім того вона триразова чемпіонка світу і п’ятиразова чемпіонка США.

Пеггі зайнялася досить пізно фігурним катанням, тільки в дев’ять років.

У 1961 році, коли Флемінг було 12 років, її тренер Марк Кларезон загинув під час катастрофи літака Sabena 548 разом з більшою частиною збірної США з фігурного катання, яка летіла на чемпіонат світу 1961 року. Надалі Пеггі Флемінг тренувалася у Карло Фассі . Він зумів розгледіти в юній спортсменці майбутню «зірку», що володіє рідкісним поєднанням – холоднокровністю і витримкою, з одного боку, і великим почуттям музикальності, тонким артистизмом – з іншого.

Її незвичайний стиль дозволив Пеггі Флемінг п’ять разів зійти на верхню сходинку п’єдесталу на чемпіонатах США, три – на чемпіонатах світу.

У 1968 Флемінг отримала єдину для США золоту медаль на Олімпійських іграх в Греноблі , незважаючи на ряд помилок у довільній програмі, де вона невпевнено виконала (з втратою рівноваги, з трійками на виїзді і т. П.) Навіть одинарні стрибки, виконані замість подвійних ( напр. аксель , сальхов ), а шестеро суддів з дев’яти, не врахувавши ці помилки, все одно поставили за техніку оцінки 5,9, орієнтуючись на «минулі досягнення» Флемінг (суддя з НДР , поставивши на перше місце Г.Зайферт , яка виконала більше складну програму, виявився на самоті).