Український танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін  піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу традиційного міжнародного турніру Santa Claus Cup, що завершився  в Будапешті. За підсумками короткої та довільної програм  вони набрали 166.38 балів, що дозволило фігуристам «переписати» особистий рекорд.

Українці зберегли лідируючі позиції, на яких перебували після короткого танцю, виконавши довільний так само впевнено, яскраво та чисто. Судді високо оцінили їхній прокат  «Піратів Карібського моря» – у 101.66 балів. При цьому технічна оцінка склала 53.54 балів, а за компоненти танцюристи отримали 48.12 балів.

Дует Назарова/Нікітін впевнено обійшов угорських танцюристів Анну Яновську та Адама Лукаша, котрі з результатом 159.14 посіли друге місце. На третьому – представники Польщі Наталія Калишек/Максим Сподирєв  – 158.00.

Ще одна українська пара – Дар’я Попова/Володимир Бєліков  у довільній програмі, як і у короткій, показала восьмий результат – 79.38 ( 40.98 за техніку та 38.40 за компоненти). На цій позиції учні Галини Чурілової залишилися і за сумою балів,набраних за підсумками двох видів, – 128.56. Нагадаємо, що для харківського дуету це лише третій старт на «дорослому» рівні.

У категорії «юніори» можна привітати з успішним виступом учнів київського тренера Марії  Тумановської-Чайки – Марію Голубцову/Кіріла Бєлоброва. Вони посіли  друге місце із загальним результатом 129.13.

Після короткого танцю український дует утримував першість, але у довільному програв трохи більше балу у техніці росіянам Єлизаветі Шанаєвій/Девіду Наріжному. Враховуючи щільність результатів, показаних трійкою лідерів у короткій програмі, цього вистачило, щоб перемога дісталася суперниками з РФ. Водночас Голубцова/Бєлобров  показали свій найкращий прокат композиції Hallelujah Леонарда Коена, набравши за нього 75.23 бали – 34.32 за технічне виконання та 40.91 за компоненти.

Загальна сума балів Шанаєвої/Наріжного становить  130.33. На третьому місці грузинські спортсмени Марія Казакова/Георгій Ревія – 127.59.

У цей же день завершилися змагання танцюристів категорії Advanced Novice, де Україну презентували два дуети. Четверте місце серед 18-ти пар-учасниць посіли Анна Чернявська та Володимир Горовий – 75.69 балів. Анастасія Саммел/Микита Погорєлов показали сьомий результат – 65.82.