На Льодові арені Києва відбулося нагородження переможців та призерів чемпіонату України серед юніорів, який щойно завершився.

Нагадаємо імена медалістів. В одиночному катанні юніорок перемогла Анастасія Архіпова (Київ). На другому місці Марина  Жданович(Київ), на третьому – Софія Голіченко(Київ).

В одиночному катанні юніорів перемогу здобув Іван Павлов (Київ). Срібну нагороду вручено Івану Шмуратку (Київ), бронзову – Яну Ткалічу (Дніпро).

У спортивних танцях на льоду перше місце вибороли Дар’я Попова/Володимир Бєліков(Харків),  друге – Марія Голубцова/Кирило Бєлобров(Київ), третє – Анна Чернявська/Володимир Горовий(Харків).

У парному катанні вручено золоту та срібну медаль. Їх володарями стали відповідно Софія Нестерова/Артем Даренський та Марія Сіпленко/Данило Єрмаков.

У церемонії нагородження взяли участь президент Української федерації фігурного катання на ковзанах (УФФК) Михайло Макаров, начальник відділу олімпійських зимових видів спорту Міністерства молоді та спорту України Даніль Амірханов, голова опікунської ради УФФК Ганна Турчинова, директор дитячо-юнацької школи з фігурного катання «Лідер» Дмитро Дмитренко,представники компаній Бон Буассон та Sport life, які є офіційними спонсорами федерації.