Базари рясніють ранньою зелениною, тепличними овочами і фруктами. Так хочеться потішити вітамінами свій зморений за довгу зиму організм. Але чи варто це робити?

Львівський міський відділ ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» попереджає, що ранні овочі та фрукти можуть призвести до серйозних отруєнь через перенасичення організму пестицидами та нітратами, що містяться в овочах, вирощених «у прискореному режимі».

Доведено, що саме з ранніми овочами в наш організм потрапляє від 40 до 80% добової дози нітратів, які швидко всмоктуються шлунково- кишковим трактом і,  потрапляючи у кровотік, розносяться по всьому організму. Проте велику небезпеку становлять не стільки нітрати в чистому вигляді, скільки їх метаболіти, тобто нітрити, які утворюються при зберіганні чи кулінарній обробці таких продуктів харчування.

Діарея – найменша прикрість, що може спіткати прихильників ранніх овочів і парникової зеленини. Якщо концентрація нітратів висока, то людині загрожує  кисневе голодування, зміна функцій центральної нервової системи і серцевої діяльності. Серед віддалених наслідків – виразка шлунка, кишківника і навіть злоякісні захворювання травного тракту

Вибираємо ранні овочі

Найбільш точно і достовірно перевірити ранні овочі і фрукти можна за допомогою лабораторного методу дослідження за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками, зокрема, на патогенні ентеробактерії, лістерії (особливо в листовому салаті), на вміст нітратів, нітритів, пестицидів, солей важких металів, радіонуклідів (в лісових ягодах). Тому завжди запитуйте у продавця висновок лабораторної перевірки його товару.

Окрім того, намагайтеся купувати овочі і фрукти посезонно, причому, краще ті, що вирощені у вашому регіоні. Не купуйте продукцію на стихійних ринках, тим паче розкладену на тротуарі.

Вибирайте овочі та фрукти натурального вигляду – не надто великі, блискучі і яскраві.

Пам’ятайте, що різні овочі та фрукти по-різному вбирають добрива – найбільша їх кількість накопичується всередині коренеплоду; найбільш схильними до накопичення нітратів є листовий салат і зелень, капуста, кабачки й огірки, морква і буряк.

Джерело: zdorovo.ua