Міжнародна спілка ковзанярів (ISU) розгляне питання щодо  відтермінування або скасування чемпіонату світу з фігурного катання-2020 на своєму онлайн-засіданні 16 квітня.

«Зважаючи на зростаючі негативні події, пов’язані з COVID-19, трагедію у всьому світі та заходи, вжиті державними органами, Рада ISU раніше оголосила, що у заплановані терміни не можуть відбутися наступні чемпіонати: чемпіонат світу з шорт-треку,Сеул, 13-15 березня 2020 року, чемпіонат світу з фігурного катання, Монреаль, 16-22 березня 2020 року та  чемпіонат світу з синхронного катання, Лейк-Плесід, 3-5 квітня 2020 року.

ISU поінформувала всі зацікавлені сторони, що з урахуванням поточних  невизначених подій навколо пандемії коронавірусу, перенесення дат згаданих чемпіонатів упродовж поточного сезону, навіть якщо він буде продовжений на кілька тижнів, не може обґрунтовано розглядатися. Хоча вікно можливостей швидко закривається, ISU залишається наразі відкритою для розгляду перенесення чемпіонатів на період з жовтня по грудень 2020 року. Однак ця можливість дуже залежить від розвитку пандемії коронавірусу. Основною умовою розгляду такого перепланування було б те, щоб у найближчі два тижні відбулося чітке покращення ситуації у всьому світі», – йдеться у комюніке ISU https://www.isu.org/inside-isu/isu-communications/communications/24257-2312-decisions-of-the-council-april-6-2020/file

У Спілці також зазначили, що Рада щодня відстежує ситуацію і знову обговорить варіанти проведення чемпіонатів під час наступного онлайн-засідання 16 квітня, після чого повідомить про свої висновки.