Шановні спортсмени, тренери, батьки! 

11 листопада на Київській трасі сталася страшенна дорожньо-транспортна аварія. Молодик на БМВ врізався в машину, в якій подорожували мама Анастасії Ревенко, вітчим та мама вітчима. 

Всі, хто знаходився в машині отримали травми різної важкості та вже переведені з реанімації в палати, однак мама Анастасії Ірина Ревенко уже сьомий день знаходиться в медикаментозній комі. У неї важка травма головного мозку та вона підключена до апарату штучного дихання. Спостерігаються деякі зрушення, але дуже мало. Вітчим Анастасії отримав важкі переломи, але не відходить від своєї дружини в реанімації. Пересувається у візку.

Анастасія Ревенко – спортсменка, яка все своє свідоме життя присвятила фігурному катанню на ковзанах. Вона жила цим спортом. Зараз навчається.

Але зараз вона просить у своїх колег-спортсменів, тренерів та батьків допомогти в цей скрутний час підтримкою і молиться за здоров’я свої матусі, щоб вона вийшла з коми та ще нераз підтримала її на життєвому шляху.

Шановні спортсмени, тренери, батьки, Анастасія  просить допомогти, оскільки ви всі знаєте (не дай бог звісно), що утримання в реанімації це великі кошти. Анастасія  буде щиро вдячна за будь-яку допомогу:

Картка Приватбанку 5168 7426 0087 5870, отримувач Коренская Тетяна (сестра вітчима) та на картка Альфа-банку  5355 5711 0823 2232, отримувач Скидан Наталія (мама вітчима Анастасії, яка теж постраждала в ДТП). 

+38(067)468 66 48 Скидан Андрій, вітчим Анастасії Ревенко