16-річному українському фігуристу Івану Шмуратку не вдалося зберегти лідируючі позиції на сьомому, останньому етапі юніорської серії Гран прі, що завершився в Єревані.

Впевнено вигравши коротку програму, в довільній учень Марини Амірханової припустився низки помилок у стрибковому контенті. Помітне надмірне хвилювання не дозволило фігуристу якісно виконати не лише потрійний аксель, з яким він чудово впорався у короткій програмі, але й решту багатообертових стрибків – практично всі вони були з «мінусами»… Сума балів, яку Іван Шмуратко набрав у довільній, склала 108.93 і «опустила» його на восьме місце . За підсумками двох програм спортсмен показав сьомий результат – 181.01.

Турнір в Єревані – другий для Шмуратка в межах юніорської серії Гран прі. Він стартував на етапі в Каунасі, показавши там 10-у суму балів. Раніше його тренер Марина Амірханова зазначила, що її учень через травму ноги (місяць провів у гіпсі) не зміг повноцінно підготуватися до сезону і став на ковзани лише у травні. Це стало причиною певних проблем, які спортсмен, беручи до уваги його бійцівські якості та талант, без сумніву, подолає.

Переможцем етапу в одиночному катанні юнаків став французький фігурист Адам Сяо Хім Фа – 205.83. За ним розташувалися японець Юма Кагіяма – 202.02 та канадець Ілля Ковлер – 201.20.

Кращими серед танцювальних пар, які сьогодні завершили свій турнір, були росіяни Аріна Ушакова/Максим Некрасов – 172.81. Таким чином, бронзові призери юніорського чемпіонату світу уже вдруге поспіль відібралися до фіналу Гран прі. Український дует Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров завершив виступ з довільним танцем на п’ятій позиції – 88.21, посівши п’яте місце і за підсумками двох програм – 144.25.

Нагадаємо, що на стартовому для себе етапі ЮГП в чеській Остраві учні Марії Тумановської-Чайки також були п’ятими, але в Єревані вони показали кращі результати як у ритм-танці, так і у довільному, «переписавши» свої досягнення.