Чемпіони України в спортивних танцях на льоду Олександра Назарова та Максим Нікітін взяли участь у всеукраїнському Олімпійському уроці #BeActive», організованому Національним олімпійським комітетом України.

У прямому ефірі на сторінці Інстаграм переможці та призери численних міжнародних турнірів просто на ковзанці відповіли на безліч запитань своїх шанувальників. Харківські фігуристи розповіли, зокрема, чим їм подобаються танці, чому залишили програми попереднього сезону, про те, що улюбленим елементом обох є підтримки, зізналися, що вже мають ідеї на наступний сезон… Олександра та Максим провели також майстер-клас, пояснили та показали на льоду, як виглядають твіззли, паралельні доріжки, обертання, інші елементи. У демонстрації уроку іменитим танцюристам  допомагали харківські юніорські дуети.

Раніше учасником іншої ініціативи НОК України  – OlimpicBattle  став віце-президент Української федерації фігурного катання, олімпійський чемпіон  Віктор Петренко. За правилами проекту, зірки спорту зустрічаються на одній арені з представниками творчих професій, щоб навчити одне одного своєму ремеслу. Відомий фігурист поділився секретами своєї майстерності з телеведучою Оксаною Гутцайт, котра впевнено почувалася на ковзанах і добре засвоювала уроки зіркового спортсмена. Натомість Віктор Петренко витримав іспит на озвучування новин та успішно попрактикувався у скоромовках.

Подивитися обидва сюжети можна за посиланнями: https://www.instagram.com/aleksandralfs/ та  https://youtu.be/jy2wDu_usyI