Міжнародна спілка ковзанярів (ISU) запускає глобальний проект #UpAgain з емоційною складовою, покликаний підвищити популярність катання на ковзанах та залучити до нього нову аудиторію.
Про це йдеться у прес-релізі організації, надісланому УФФК.
«#UpAgain – це багатопрофільная емоційна кампанія, принцип якої полягає в тому, що ми маємо долати життєві проблеми, щоб повністю розкрити свій потенціал. Її мета – надихати уболівальників та спортсменів упродовж всього сезону 2019/20», – зазначається в релізі.
Кампанія включає серію історій провідних фігуристів та ковзанярів, котрі розкажуть, як вони подолали проблеми на льоду та поза його межами. Проект містить також контент, призначений для користувачів – (UGC) – #UpAgain Challenge і запрошує уболівальників поділитися своїми історіями.
Наразі уже запущено фільм, в якому дворазовий чемпіон світу та семиразовий чемпіон Європи іспанський фігурист Хав’єр Фернандес розповідає, зокрема, про те, що багато світових «зірок» зазнавали невдач, але долали проблеми, щоб досягти успіху на льоду.
«#UpAgain є нашим посланням всім спортсменам – і новачкам, і чемпіонам. Це заклик бути стійким і багато працювати, щоб здійснилася мрія. У всіх бувають невдачі – на тренуваннях, змаганнях, в житті. Ми всі повинні
перебороти свої страхи та кинути собі виклик, щоб стати кращими», – заявив президент ISU Ян Дейкема.