Танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін вдало стартував на чемпіонаті світу з фігурного катання, який продовжується у Мілані.

Після короткого танцю українці розташувалися на 16-му місці, забезпечивши собі вихід у фінальну частину змагань. За свою румбу та мамбу Назарова/Нікітін  отримали 63.35 балів, трохи не дотягнувши до персонального рекорду (63.86), який вони встановили на ЧС-2017 в Хельсінкі.

Фігуристи, які до кожного сезону готують нові програми, гідно розпрощалися зі своєю «Рожевою пантерою», виконавши танець яскраво, емоційно та технічно якісно. Елементи програми судді оцінили у 33.37 балів, а компоненти – 29.98.

«Ми каталися сьогодні, як то кажуть, у своє задоволення, оскільки дуже хочемо поставити у цьому важкому сезоні позитивну крапку», – сказала нашому сайту відразу після виступу Олександра Назарова. Її партнер додав, що саме такою і була настанова тренера – Ігоря Шпільбанда.

«Тренер не ставив перед нами якихось суперзавдань, а рекомендував показати все, що можемо і вміємо. Гадаю, ми добре з усім впоралися і останній прокат нинішнього короткого танцю нам вдався», – заявив Максим Нікітін.

За його словами, він та Олександра провели ефективну, цілеспрямовану підготовку до чемпіонату і сподіваються, що виконанням довільної програми також не розчарують своїх шанувальників.

Як і передбачалося, за підсумками першого змагального дня  танцюристів на першому місці йдуть французи Габріелла Пападакіс/Гійом Сізерон. Срібні  медалісти Олімпіади-2018 виграли коротку програму зі світовим рекордом – 83.73 балів, «відібравши» його у олімпійських чемпіонів Тесси Віртью та Скотта Мойра(83.67), який канадці встановили під час Ігор у Пхьончхані. Відтак французькі фігуристи є авторами двох рекордів – у короткій, а також у  довільній програмі (123.35), але найвища підсумкова сума балів залишається у Віртью/Мойра (206.07).

«Ми задоволені тим, що ми показали сьогодні на льоду, хоча після Олімпіади було важко повернутися до роботи. Ми багато працювали, у  тому числі над костюмами і дещо виправили у них. Завтра стане останнім днем ​​змагань у цьому сезоні, і ми зі справжнім задоволенням зможемо виконати наш довільний танець, який дуже любимо, перед численними глядачами», – сказала на прес-конференції Габріелла Пападакіс.

«У нашому фінальному виступі наприкінці цього тривалого і виснажливого сезону нам справді потрібна підтримка людей. Звичайно, від  післяолімпійського чемпіонату світу, який проводиться наприкінці сезону, зазвичай менше очікувань…Але ми хочемо порадувати глядачів наостанок», – заявив Гійом Сізерон.

Перед вирішальним виступом слідом за Пападакіс/ Сізероном йдуть американці  Медісон Хаббелл – Захарі Донох`ю з результатом 80.42, третє місце посідає канадський дует Кейтлін Уївер/Ендрю Поже – 78.31.