До складу збірної команди України, яка виступить на зимових Юнацьких олімпійських іграх (ЮОІ), увійшли п’ятеро українських фігуристів.

Як повідомили нашому сайту в президії Української федерації фігурного катання на ковзанах (УФФК), до швейцарської Лозанни, де відбудуться змагання, вирушать одиночник Андрій Кокура, танцювальний дует Анна Чернявська/ Олег Муратов та спортивна пара Софія Нестерова/Артем Даренський.

14-річний Андрій Кокура тренується в Києві у Дмитра Дмитренка. У сезоні 2019/2020 він виступив на двох етапах Гран прі серед юніорів – в Загребі фігурист був 14-м, в Ризі – 19-м. На міжнародному турнірі Bosphorus Cup Кокура посів 8-е місце.

15-річні Анна Чернявська та Олег Муратов стали виступати разом лише з березня цього року. Попри невеликий досвід спільних виступів, учні відомих харківських тренерів Галини Чурілової та Мар’яни Козлової добре зарекомендували себе на міжнародній арені. У нинішньому сезоні вони взяли участь в одному з етапів юніорської серії Гран прі – Baltic Cup, де посіли 11 місце, та чотирьох міжнародних турнірах, у трьох з яких фінішували четвертими.

16-річна Софія Нестерова та 18-річний Артем Даренський тренуються в Дніпрі у В’ячеслава Ткаченка. Спортивна пара в цьому сезоні виступила у змаганнях двох етапів юніорського Гран прі  – Croatia Cup та Baltic Cup, де посіла відповідно 12 та 10 місця. На міжнародному турнірі Volvo Open Cup українці були п’ятими.

Зимові Юнацькі олімпійські ігри відбудуться 9-22 січня 2020 року. У них візьмуть участь 1880 спортсменів.