Українська спортивна пара Іван Павлов та Катерина Дзицюк посідає шосте місце на міжнародному турнірі Baltic Cup, який є п’ятим етапом юніорської серії Гран прі.

На змаганнях, які розпочалися сьогодні у польському Гданьську, учні Юрія Рудика отримали за свою коротку програму 48.30 балів, продемонструвавши досить якісне у технічному плані катання. Фігуристи вперше вийшли на лід великих міжнародних змагань як спортивна пара – досвід участі у стартах світового рівня має лише  20-річний Іван Павлов. Свою коротку композицію під  саундтрек з кінофільму «Король Артур: легенда меча» Іван Павлов та Катерина Дзицюк відкатали на хорошій швидкості, чисто виконавши всі елементи – незначна помарка була лише на подвійному акселі. За техніку вони отримали 27.70 балів, а за компоненти судді поставили фігуристам більш скромну оцінку – 20.60.

Ще одні представники України у парному катанні – Софія Нестерова та Артем Даренський вперше показали на змаганнях свою нову коротку програму на «Болеро» Равеля і навряд чи залишилися задоволеними її дебютним прокатом. Цілий ряд помилок під час виконання елементів «відкинув» дует на десяте місце з результатом 42.25.

Виграли коротку програму російські спортсмени – Аполлінарія Панфілова/Дмитро Рилов – 70.97, на другому місці Кейт Фінстер/Балаж Нейгі з США – 60.91, на третьому – Анніка Хокке/Роберт Кункель(Німеччина) – 58.04.

В одиночному катанні юніорок дебютувала на ЮГП одеситка Єва Шульга. 13-річна фігуристка виглядала досить артистично у своїй  короткій програмі під рок-н-рол, але з технічним контентом не впоралася. Нашій спортсменці вдалося заробити «плюси» лише на подвійному акселі. Решта стрибкових елементів – обов’язковий каскад, ріттбергер їй не підкорилися. З результатом 35.20 учениця Георгія Старкова посідає 31-е місце. А лідируючі позиції перед довільною програмою – у росіянки Анастасії Тараканової, яка набрала 68.14 балів. Друге місце у японки Томое Кавабата – 67.70, впритул до неї йде ще одна росіянка  Вікторія Васильєва – 67.52. І лише на четвертому місці (64.11) розташувалася американка Аліса Лью, яка уже  в короткій програмі стрибнула потрійний аксель – у каскаді з потрійним тулупом.

Сьогодні пізно увечері визначаться лідери в одиночному катанні юніорів, які виступлять з короткою програмою. В українця Івана Шмуратка 21-й стартовий номер.