Ось і завершився ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ в Києві, для когось він став кроком вперед, а для когось – добрим поштовхом для впевнених дій в майбутньому. Цей Чемпіонат був досить нервовим, як для самих фігуристів так і для тренерів.

Насамперед тому, що більшість фігуристів фізично почували себе не добре через застуду, саме це і стало головною перешкодою на шляху до бездоганних виступів. Але не дивлячись на це, кожен учасник змагань намагався по максимуму продемонструвати свій виступ й виконати все заплановане. Нажаль не всім вдалося зробити це вдало. Але, звісно, були фігуристи яким вдалося навіть перевершити власні сподівання. Саме такі фігуристи й зайняли призові місця.

Привітати всіх учасників ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ та нагородити переможців змагань завітав президент Української Федерації фігурного катання на ковзанах Михайло Олександрович Макаров. Разом з Михайлом Олександровичем переможців також вітали : Людмила Валентинівна Михайловська , Наталя Круглова та Олена Воропаєва.

На сайті Федерації фігурного катання на ковзанах , в розділі «Календар змагань» у вільному доступі є повністю всі протоколи та результати з ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ, а також пряма трансляція змагань. Кожен бажаючий може ознайомитися з даною інформацією.