Українська федерація фігурного катання на ковзанах понесла важку втрату. Сьогодні на 72-му році після тяжкої хвороби померла член Президії УФФК Михайловська Людмила Валентинівна.

Фігурне катання було сенсом життя Людмили Валентинівни. Улюбленій справі вона віддавала всі свої сили, знання та вміння. Була тренером, директором ДЮСШОР, у 1980 році очолила Українську федерацію фігурного катання на ковзанах і працювала на цій посаді понад 20 років. Входила до виконкому Національного олімпійського комітету України. Успішний досвід роботи Людмили Валентинівни був оцінений і на міжнародному рівні. Вона була суддею ISU, рефері та технічним контролером ISU на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх, 12 років поспіль входила до технічного комітету зі спортивних танців на льоду.

Людмила Валентинівна Михайловська внесла значний вклад в розвиток українського фігурного катання. Вона охоче допомогала молодим суддям та тренерам, була доброю, чуйною людиною.

Українська федерація фігурного катання на ковзанах висловлює щире співчуття рідним та близьким Людмили Валентинівни, її доньці – генеральному секретареві федерації Анастасії Макаровій.

Світла їй пам’ять!