Сьогодні стало відомо про смерть директора Департаменту олімпійського спорту  Міністерства молоді та спорту України, бронзового медаліста чемпіонату-1994 зі штовхання ядра  Романа Вірастюка.

Роман Вірастюк народився 21 квітня 1968 року на Івано-Франківщині. Закінчив Івано-Франківський коледж фізичного виховання. З 1980 року почав виступати за збірну – спочатку СРСР, з 1991 року – за збірну України. 17-разовий чемпіон та восьмиразовий володар Кубку України, бронзовий призер чемпіонату Європи у 1994 році, чотириразовий призер Кубку Європи, чемпіон Європи серед клубів у 2002 році, двічі срібний призер Світових ігор серед військових.

Роман Вірастюк був учасником трьох Олімпіад (1996, 2000, 2004), де стабільно входив до 10-ки найкращих штовхальників ядра.

Все життя Романа Вірастюка було пов’язане із спортом. Після закінчення спортивної кар’єри він працював головою управління у справах молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, а також був спортивним телеведучим і коментатором змагань. З 2015 року очолював Департамент олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України.

У 51-річного Романа Вірастюка були проблеми з серцем, у зв’язку з чим він переніс складні операції. Відомий український спортсмен помер 27 липня о 5-й ранку.  

Українська федерація фігурного катання глибоко сумує з приводу смерті Романа Вірастюка та висловлює співчуття рідним та близьким покійного.