Міжнародна спілка ковзанярів (ISU) опублікувала пропозиції національних федерацій для розгляду на Конгресі ISU, який планується провести  6-10 червня 2022 року в Пхукеті. Водночас ряд питань ISU позначила як термінові і може розглянути їх в онлайн-режимі влітку 2021 року.

Зокрема, Рада ISU та Федерація фігурного катання США запропонували замінити в назві жіночого одиночного катання слово «ladies» на слово «women». Вказується, що пропозиція відповідає рекомендаціям Міжнародного олімпійського комітету (МОК) з питань гендерної рівності.

Канада ініціює підвищення максимального віку юніорів в парному катанні та спортивних  танцях на льоду до 21 року, мотивуючи це тим, що означені дисципліни  вимагають від фігуристів додаткового розвитку, щоб забезпечити їхню безпеку.

Угорщина запропонувала проводити юніорський чемпіонат Європи та юніорський чемпіонат чотирьох континентів. У разі проблем з фінансуванням можлива організація турнірів один раз в два роки.

Канада, Китай та Італія вважають, що суддівство має бути анонімним. У цьому випадку на всіх турнірах з фігурного катання імена суддів будуть публікуватися тільки після завершення заходу.

Рада ISU пропонує збільшити тривалість чемпіонату світу з фігурного катання з семи до восьми днів, починаючи з сезону-2022/23. Це пов’язано з можливим введенням на ЧС відбіркових раундів до фінальної частини змагань.

Комітет з одиночного і парного катання пропонує прирівняти комбінації стрибків по вартості до каскадів.

З повним списком пропозицій можна ознайомитися на офіційному сайті ISU за посиланням https://www.isu.org/docman-documents-links/isu-files/documents-communications/about-isu/congress-documents/25790-congress-2021-provisional-agenda-1/file.

Остаточний перелік питань, за якими влітку в онлайн-режимі голосуватимуть члени ISU, буде сформовано та оприлюднено до 15 червня 2021 року.