Казінс виріс в малозабезпеченій сім’ї. Уже в 12 років він виграв чемпіонат Великобританії серед новачків, а в 14 років – серед юніорів. У тому ж році він вперше виступив на міжнародних змаганнях. На початку кар’єри спортсмена переслідували травми, через що він не завжди виступав досить успішно. Казінс відрізнявся якісними стрибками і «чисто англійським» гумором програм, але був вкрай нестабільним спортсменом. На тренуваннях він робив куди більше, ніж на змаганнях.

Фігурист представляв країну на зимових Олімпійських іграх 1976 року , але не потрапив до числа призерів. Першим великим успіхом Казинса стала медаль на чемпіонаті Европи 1977 року , незважаючи на те, що він виконав один потрійний стрибок. У тому ж році він переїхав в Колорадо і почав тренуватися під керівництвом Карло Фассі. У США англієць Казінс придбав американський акцент. З 1978 Казінс постійно виграє довільні програми, в постатях помітно поступаючись суперникам. У 1978 році, на чемпіонаті світу, в довільній програмі виконав два потрійних кожуха і сальхов. У 1979 році він падає на каскаді подвійний фліп- потрійний тулуп, в довільній з трьома потрійними стрибками виграє, але за сумою трьох видів поступається В. Ковальову (СРСР). На Олімпіаді в 1980 , в найгострішій боротьбі обіграв Я. Хоффмана (НДР) двома голосами суддів, незважаючи на істотне відставання за складністю стрибків: Казінс не зробив каскадів стрибків, зірвав потрійний ріттбергер, опинившись лише з двома найпростішими різними потрійними – двома кожухами і одним сальховом . Американська суддя Р.Макінтайр, яка поставила Казинса третім, отримала догану від ІСУ. Через місяць програв чемпіонат світу (почасти через курйозного падіння на доріжці кроків в короткій програмі) і пішов з любительського спорту .

Казінс виступав у професійних змаганнях і льодових шоу . У 1983 він створив власну компанію по організації подібних шоу. Він двічі вигравав чемпіонат світу серед професіоналів . Знявся в декількох фільмах про фігурному катанні, а також виступав хореографом і продюсером різних телевізійних передач. Казінс також працював телекоментатором для Бі-бі-сі. У 2005 році включений в Зал Слави світового фігурного катання. З 2006 року виступає головним суддею в британському телешоу «Танці на льоду» [en] .

Відрізнявся академічним стилем з найвищими за якістю ковзанням і елементами, деякі з них були досить рідкісними – каскади з подвійного, а потім потрійного стрибка, з акселя з приземленням на ту ж ногу і через кроки подвійного кожуха, обертаннями в обидві сторони, «відкритим» одинарним акселем з великим прольотом. У фігурах завжди програвав лідерам. В кінці любительської кар’єри судді, незважаючи на грубі помилки, виставляли Казінс максимальні оцінки (в тому числі 5,9, особливо на Олімпіаді-80).