У ці різдвяні і передноворічні дні у киівському Палацу  спорту  відбувається красиве і добре свято.  Дорослі та дітлахи із великим задоволенням  відвідали прекрасну казку на льоду  « Снігова королева». Концертне агенство « Аншлаг» та режисер Дмитро Тодорюк ( так, так, це саме соліст групи «Авіатор» ), художник по костамах Андрій Эймс та хореограф Оксана Маслова, а також режисер по графіці Андрій Кравченко подарували киянам і гостям столиці кольорове і музичне дійство.  Відійшовши трохи від класичного сценарію казки Андерсена, Дмитро Тодорюк додав до сюжету  цікаві, різнобарвні деталі , які не залишили байдужими жодного глядачя.   Тут і поляна із чудернацькими квітами, і троллі, слуги Сніговоі королеви, і Троллеус, головний тролль.  Чудові, креативні костюми запам‘ятаються уісім глядачам.  Наші прекрасні фігуристи, як дорослі так і маленькі, показали своі таланти не тількі як спортсмени, але і як прекрасні артисти. Роль Герди виконувала нова зірка вітчизняного фігурного катання, новоспечена чемпіонка Украіни 13- літня Анастасія Архіпова. Разом з нею на льоду  були і член збірноі команди Украіни Іван Шмуратко,  тренер та суддя з фігурного катання Ольга Довгополова, чудовий тренер Філіпп Залевський. А також прекрасний тренер, чемпіон європи з фігурного катання Дмитро Дмитренко та багато інших спортсменів та тренерів. 

 Уся вистава супроводжувалась живою музикою, під диригенством Віталія Саражинського симфонічний оркестр Lords of the sound створили чудову атмосферу казки та загадковості. Але, звичайно, є хтось один, який западає у душу і гру якого не можливо забути. Цього разу зіркою шоу став Олексій Олейник , який виконував роль Оленя із золотими рогами. Олень Олексія -це суміш  чудовоі техники ,гумору, прекрасноі пластики, артистизму, веселого і доброго характеру. Не дарма глядачі на трибунах більш за всіх аплодували саме Олексію  та ділившись враженнями, казали про його талант ( сама чула). 

олейников

 Три дні вистави подарували усім свято музики, прекрасного фігурного катання, краси та віри у те, що добро завжди переможе зло. Три дна аншлагу на кожному спектаклі є найкришим тому підтвердженням. 

  Ганна Турчинова.