Чемпіон України в чоловічому одиночному катанні Іван Шмуратко  після виступу на відкритті масових стартів спортсменів та аматорів «Kyiv open» ще довго роздавав автографи та фотографувався з юними учасниками змагань. Лише завершивши цю важливу місію, фігурист дав коротке інтерв’ю нашому сайту.

-Наскільки нового Івана Шмуратка ми побачимо на льоду у наступному сезоні?

-Якщо йдеться про програми,то вони справді будуть новими. Буквально минулого тижня ми закінчили ставити довільну і, скажу вам, вона вийшла досить незвичайною.

У чому саме?

-Не хотілося б заздалегідь розкривати карти…Зазначу лише, що буде багато новацій і просто цікавих речей.

-Але нині чимало зіркових фігуристів охоче розповідають про свої майбутні програми. Чому не хочете музику назвати?

-Тому що після цього  її  прослухають багато разів, музика всім набридне і  коли на початку сезону я вийду на лід зі своєю програмою, вона вже не буде виглядати так цікаво, як повинна.

-Вмієте заінтригувати! Чиєю була ідея цієї таємничої програми?

– Ідея таємничої програми моя. Композиція подобається мені  надзвичайно! Ми її уже поставили повністю – від початку до кінця. Зараз у мене невелика травма, її необхідно вилікувати, а потім будемо напрацьовувати програму поступово. Зараз працюємо над хореографією, перевіряємо деякі заходи зі стрибками, а потім підуть власне стрибки. Вчимо нові елементи, тут також у планах – дещо нове…

А що з короткою програмою?

-Також будемо змінювати. Зараз шукаємо музику.

-Минулий сезон був для вас дуже напружений. Уже відпочивали?

– Ще ні.  Ми ж ставили програми! Відпочинок буде в червні – десь два-два з половиною тижні.