Президент Національного олімпійського комітету (НОК) України Сергій Бубка привітав переможців та призерів чемпіонату України з фігурного катання на ковзанах, який завершився на Льодові арені Києва.

Під час церемонії нагородження медалістів видатний спортсмен побажав українським фігуристам успішних виступів на зимових Олімпійських іграх-2018 у Пхьончхані.

«Ці змагання (чемпіонат України) надали можливість зібрати кращих фігуристів країни перед Олімпійськими іграми. Мені приємно привітати кожного з вас», – звернувся Сергій Бубка до учасників змагань.

Президент НОК побажав нашим спортсменам гідно представити свою країну та вітчизняний олімпійський спорт на зимових Іграх і продовжити переможні традиції українських представників фігурного катання, зокрема,Віктора Петренка, Оксани Баюл.

Сергій Бубка, а також президент Української федерації фігурного катання Михайло Макаров та начальник відділу зимових видів спорту Міністерства молоді та спорту України Даніль Амірханов вручили чемпіонам та призерам медалі, дипломи і подарунки.

 Нагадаємо, у чоловічому одиночному катанні переміг Ярослав Паніот, друге місце посів Іван Павлов, третє – Іван Шмуратко. У жіночому одиночному катанні найвищу нагороду здобула Анастасія Архіпова, на другому та третьому місцях відповідно Анна Хниченкова та Анастасія Гожва.  У спортивних танцях на льоду золоту медаль вибороли Олександра Назарова/Максим Нікітін, на другому місці Дар’я Попова/Володимир Бєліков, на третьому – Юлія Жата/Ян Луковський. У парному катанні перше місце посіли Софія Нестерова/Артем Даренський.

За підготовку чемпіонів було нагороджено також їх тренерів – Марину Амірханову, Лілію Батутіну, американських фахівців Теммі Гембл та Ігоря Шпільбанда.