Четверо українських фігуристів беруть участь у турнірі Ise Star серії  «Челленджер»,який сьогодні завершується у столиці Білорусі. У двох дисциплінах – спортивних танцях на льоду та жіночому одиночному катанні уже названі переможці та призери. На жаль,українців серед них немає.

Найближче до п’єдесталу підібралася наша танцювальна пара Олександра Назарова та Максим Нікітін – вони посіли четверте місце з результатом 156.21. Також четвертими учні Ігоря Шпільбанда були у короткій програмі і від третьої позиції,на якій розташувалися Вікторія Сініцина/Нікіта Кацалапов з РФ, їх відділяло лише 0,49 бала. Проте у довільній, попри втрату балу за падіння, росіяни збільшили свою перевагу,позбавивши наших танцюристів шансу на призове місце.

Довільний танець Назарової та Нікітіна судді оцінили у 92.89 балів,поставивши їм за техніку 45.31,а за компоненти – 47.58.

Першими у турнірі танцюристів стали італійці Анна Каппелліні/Лука Ланотте,які упродовж своїх виступів як з коротким,так і з довільним танцем не залишали жодних сумнівів у своїй перемозі. Сума балів,яку вони набрали,становить 183.49. На другому місці росіяни Тіффані Загорські/Джонатан Гурейро – 169.81.  Результат бронзових призерів Сініциної/Кацалапова – 165.30.

Нагадаємо,український дует Назарова/Нікітін незабаром виступить на одному з етапів «дорослої» серії Гран прі в японському місті Осака.

У жіночому одиночному катанні українська фігуристка Анна Хниченкова завершила змагання у Мінську на шостій позиції із загальною сумою балів 157.09.  Після короткої програми учениця В’ячеслава Ткаченка була п’ятою, а у довільній показала сьомий результат,помилившись,зокрема,при виконанні потрійного лутца. Вона набрала 99.65 балів,отримавши 49.33 за елементи та 50.32 за компоненти.

Сьогодні увечері на лід вийде з довільною програмою Іван Павлов. Він стартуватиме з третьої позиції,на якій перебуває після успішного виконання короткої програми – 76.31. Стартовий номер українця у довільній – 15-й із 17-ти учасників.

У якості лідера вийде на мінський лід росіянин Сергій Воронов(78.75 після короткої програми), на другому місці йде Моріс Квітелашвілі з Грузії – 78.28.