Українському фігуристу Івану Павлову не вдалося зберегти місце у трійці лідерів на міжнародному турнірі серії «Челленджер» Ice Star,що завершився у Мінську. За підсумками короткої та довільної програм він посів сьоме місце,але набрав рекордні для себе 210.89 балів.

Учень Марини Амірханової якнайкраще показав на льоду свою коротку програму на музику з кінофільму «Містер та місіс Сміт» й заслужено розташувався на третьому місці,піднявши свій personal best до 76.31 балів.

Проте у довільній не все пішло,як хотілося фігуристу,зокрема,у стрибковій частині,де Іван уже другий турнір поспіль «штурмує» тулуп у чотири оберти. Цим фактом 19-річний спортсмен заслуговує лише похвали,тим більше,що у Мінську він показував цей стрибок також у короткій програмі  – у каскаді з потрійним тулупом. Такий темп дозволяє уже невдовзі очікувати кращої якості,а відтак і вищих результатів.

Поки що за довільну українець отримав 134,58 балів(восьме місце),з них виконання елементів судді оцінили у 67.68,а компоненти у 67.90.

Нагадаємо,що торік Іван Павлов виграв турнір Ice Star у Мінську.

Переможцем цьогорічних змагань став росіянин Сергій Воронов,який був кращим як у короткій,так і у довільній програмах – 250.10.  На другому місці Моріс Квітелашвілі з Грузії – 227.31,третє посів ізраїльтянин Даніель Самохін – 219.75.