Сестра капітана чоловічої збірної України Андрія Медведєва Наталя Медведєва в своєму Facebook звернулася до титулованої фігуристки Тетяні Навке, Чоловіком якої є прес-секретар владимира путіна дмитрий пісків:

Кілька років тому, ми були друзями … ти приїжджала до Києва зі своєю дочкою Сашком на турнір, ми ходили на ваші Льодовикові шоу за лаштунки і спілкувалися на одній мові, як спортсмени поважаючі досягнення один одного.

У Києві, вас зустрічали прямо біля трапа літака, шукали картку для інтернету, тому що ви не могли і дня без нього прожити, ви були у нас вдома гостями, їли сирники, приготовані моєю мамою грали з моїми дітьми в теніс … Сьогодні йде 11й день війни.., Суцільного АДА! де ваша країна зруйнувала мій будинок!, І не тільки мій, вбиває моїх друзів, дітей і мирних жителів всієї МОЄЇ КРАЇНИ!!!

Ви розлучили нас з братом і сином, моя мама плаче щодня і ми молимося тільки про одне, щоб у всіх було завтра! Ти сама мати, у тебе ж двоє дітей! Рахунок йде на ТИСЯЧІ життів щодня! Трупи російських солдатів, багатьох зовсім пацанами спалюють в переїзних крематоріях, а ви все також брешете всім і навіть не в змозі визнати, що ви Нелюди! і це не спецоперація! а найжорстокіша, нелюдська війна!!!

І твій чоловік, один з найголовніших в цьому винуватець! На ваших руках кров тисячі людей і як ти і твої діти будуть з цим жити покаже час. Презирство – це все, що до вас можна відчувати. Слава Україні і низький уклін нашим воїнам!!! 

Джерело: https://xsport.ua/ua/tennis_s/news/sestra-medvedeva-zvernulasya-do-druzhyny-pravoyi-ruky-putina-vy-nelyudy-a-tviy-cholovik-odyn-z-golov_8149344/