Літаком із Швейцарії до України повернулись бронзові призери 111 зимових юнацьких Олімпійських Ігор у командних змаганнях Софія Нестерова та Артем Даренський.

В аеропорту нашу спортивну пару зустрічали віце-президент НОК України Микола Томенко, віце-президенти Української федерації фігурного катання на ковзанах Даніль Амірханов та Ганна Турчинова, а також прихильники фігурного катання.

Софія та Артем відповіли на ряд запитань прес-служби УФФК. 

-Ви вперше взяли участь у таких великих змаганнях і відразу виграли медаль. Очікували від себе такого результату?

Софія: В особистих змаганнях я дуже хвилювалася, а в командних отримала велике задоволення від виступу. Це було неймовірно відчути командний дух, працювати усім разом і підтримувати один одного. Мені в індивідуальних змаганнях важче виступати. 
– А вам, Артеме? 

Артем: Мені важче у командних. Мабуть тому, що відчуваєш відповідальність за всю команду. Не можна помилятися, тому що потім будеш картати себе за те, що підвів усіх. 

-Як вам атмосфера на Іграх? 
Софія: Це було неймовірно! На трибунах багато людей підтримувало усіх спортсменів і нас також. 

-Чим зараз плануєте зайнятися ? 
Артем: Почистимо нашу програму і вже у неділю  відлітаємо до Австрії для участі у чемпіонаті Європи. 
Тренер спортивної пари В’ячеслав Ткаченко додав, що хвилювався за своїх учнів. «Я дуже радий, що Софія та Артем вибороли медаль. У нас є над чим працювати, тож докладатимемо всіх зусиль, щоб бути кращими», – сказав він.

Ганна Турчинова