14-річна українська фігуристка Софія Нестерова посіла восьме місце на турнірі юніорської серії Гран прі у Мінську.

Вперше виступаючи на юніорському рівні, учениця Марини Амірханової та Олександра Артищенка показала досить вдалий прокат обох програм і «заробила» загалом 136,03 балів.

Після короткої програми юна спортсменка була сьомою серед 34-х учасниць,викликавши позитивні оцінки ряду фахівців своїм катанням. Хороше враження вона справила і у довільній (Tango Amore by Edvin Marton),незважаючи на помилки,зокрема, у стрибковій частині. За її результатами українка посіла дев’яте місце,набравши 86,63 балів (45,89 за технічну складову та 40,74 за компоненти).

Софія Нестерова родом з Дніпра. У 2013 році вона переїхала до Києва. Минулого сезону фігуристка стала чемпіонкою України серед юніорів. Її найбільше досягнення на міжнародній арені – третє місце на турнірі Bavarian Open 2016 у категорії Advanced Novice. Цього року Софія виступить ще в одному турнірі юніорської серії Гран прі – на початку жовтня в Італії.

Перемогла у змаганнях юніорок росіянка Олександра Трусова – 196,32.,на другому місці йде Нана Аракі з Японії – 183,00 на третьому –Станіслава Константінова – 181,98.

Сьогодні розпочали боротьбу у турнірі Гран прі спортивні пари. Після виконання короткої програми українці Анастасія Смирнова/Артем Даренський перебувають на останньому,11-му місці. За свою композицію на музику з балету «Дон Кіхот» фігуристи отримали 40,50 балів. Це менше,ніж на попередньому турнірі Гран прі у Ризі,де дует показав кращий результат – 44,25. Технічно спортсмени виступили на такому ж рівні(23,61),але цього разу їх підвели компоненти – 17,89. Один бал судді зняли за падіння партнерші.

13-річна Анастасія та 16-річний Артем тренуються у Дніпрі у Лілії Батутіної.

Перед довільною програмою,яку спортивні пари покажуть у суботу,23 вересня, лідирують росіяни Анастасія Полуянова/Дмітрій Сопот – 56,37.

На турнірі серії «Челленджер»Меморіал Ондрея Непели у Братіславі сьогодні з короткою програмою виступили танцювальні дуети. Українці Юлія Жата/Ян Луковський посідають поки що 11-е місце з результатом 43,96 балів. А на першій позиції розташувалися росіяни Катерина Боброва/Дмітрій Соловйов – 71,08.

Завтра танцюристи вийдуть на лід з довільною програмою. Цього ж дня стануть відомі переможці та призери у жіночому та чоловічому одиночному катанні. Нагадаємо,Україну представляють у цих видах відповідно Анастасія Гожва та Іван Павлов.