Українська спортивна пара Софія Нестерова та Артем Даренський  стали бронзовими призерами  в командних змаганнях зимових юнацьких Олімпійських ігор, що тривають в Лозанні (Швейцарія).

Українці виступали в складі змішаної команди Vision, яка посіла третє місце. Разом з нашими фігуристами на п’єдестал зійшли Андрій Мозальов (одиночне катання, Росія), Регіна Шерман (одиночне катання, Угорщина), Наталі Д’Алессандро/Брюс Уеделл (спортивні танці на льоду, Канада). Команда набрала загалом 18 очок.

Чемпіонами юнацьких Олімпійських ігор з результатом 24 очка стали члени команди Courage, до  якої увійшли Арлет Леванді (одиночне катання,Естонія), Ксенія Синіцина (одиночне катання, Росія),  Аліна Бутаєва/Лука Берулава (парне катання, Грузія) та Утана Йошида/Шинго Нішияма (спортивні танці на льоду, Японія).

Срібні медалі (22 очка) здобула команда Focus у складі Юма Кагіями (одиночне катання, Японія),  Кейт Ванг (одиночне катання, США), Кейт Флемінг/Джедіда Ісбел (парне катання, США), Софії Тютюніної/Олександра Шустицького (спортивні танці на льоду, Росія).

Команда Motivation, в якій виступав українець Андрій Кокура, посіла  п’яте місце, а команда Future за участю нашої танцювальної пари Анни Чернявської/Олега Муратова – сьоме місце.

Як повідомили нашому сайту у прес-службі Національного олімпійського комітету України,  президент НОК Сергій Бубка привітав з успішним виступом фігуристів Софію Нестерову та Артема Даренського, їх тренера В’ячеслава Ткаченка, а також  Українську федерацію фігурного катання на ковзанах на чолі з Михайлом Макаровим. Він побажав й надалі впевнено крокувати до нових олімпійських перемог.