Українська танцювальна пара Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров успішно виступила на міжнародному турнірі Warsaw Cup 2018, який завершився  сьогодні в польській столиці. Учні Марії Тумановської-Чайки піднялися на другу сходинку п’єдесталу, впевнено та чисто виконавши обидві програми. Заявку на призове місце українці зробили у перший же день змагань. За своє танго вони набрали другу суму балів (58.77), програвши лідерам – росіянам Поліні Іваненко/Данилу Карпову  лише 1.42 бала. Високі оцінки наш дует отримав і за виконання довільного танцю – 90.23, а їхня підсумкова сума балів склала 149.00. Переможцями турніру з результатом 155.03 стали Іваненко та Карпов.  У змаганнях взяли участь шість юніорських танцювальних пар.

У категорії «юніори» на варшавському льоду вдало виступив ще один представник України –Андрій Кокура. 15-річний учень Дмитра Дмитренка зупинився за крок до п’єдесталу, посівши четверте місце із сумою балів 134.68. Його коротку програму судді оцінили у 45.87 балів, а за виконання довільної фігурист, стрибнувши на «плюси» потрійні фліп, сальхов та тулуп у каскаді з подвійним тулупом, отримав 88.81 балів. Перемогу ж здобув росіянин Гліб Лутфуллін, який був єдиним з учасників юніорських змагань, хто виконав стрибок у чотири оберти(сальхов). Його загальний результат 175.62 балів.

КОКУРА КОРОТКА

Турнір Warsaw Cup 2018 був вісімнадцятим за ліком. Він проводився  серед дорослих та юніорів у чоловічому та жіночому одиночному катанні, а також у спортивних танцях на льоду.