У Мінську стартував четвертий етап юніорської серії Гран прі, у якому беруть участь також українські фігуристи. Наші спортсмени представлені в усіх видах програми змагань, які відкрилися сьогодні спортивними танцями на льоду.

Після виконання короткої програми український дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков посідає шосте місце з результатом 46,84 балів. Для учнів харківських тренерів Галини Чурілової та Мар’яни Козлової це був перший старт сезону, до якого вони підготували нові програми. У короткому танці («Cha Cha: Bla Bla Bla Cha Cha Cha by Petty Booka» та «Merengue: Can Can Can – Los Reyes del Ritmo») фігуристи виглядали ще не надто впевнено й отримали 21,48 балів за технічне виконання та 25,36 за компоненти.

Перед довільною програмою,з якою танцювальні пари вийдуть на лід завтра, 22 вересня,лідирують з 63,77 балами американці Крістіна Каррейра/Ентоні Пономаренко. На другому та третьому місцях йдуть росіяни відповідно Анастасія Скопцова/Кіріл Альошин – 61,71, Аріна Ушакова/Максим Некрасов – 59,62.

В одиночному катанні успішно дебютувала на юніорському рівні українська фігуристка Софія Нестерова. Вона була органічна у своїй короткій програмі – «Just For You by Giovanni Marradi»,вдало представивши її і загалом впоравшись з усіма елементами. За техніку судді поставили Софії 28,29 балів, за компоненти – 21,11. Перед довільною програмою учениця Марини Амірханової та Олександра Артищенка посідає сьоме місце з результатом 49,40 балів.

Перемогла у короткій програмі росіянка Анастасія Трусова – 69,72. На другому місці йде Нана Аракі з Японії – 62,98,на третьому – ще одна російська фігуристка Станіслава Константінова – 59,85.

Увечері на лід вийдуть з короткою програмою юнаки. В одиночному катанні Україну представляє 17-річний Ян Ткаліч з Дніпра,котрого тренує В’ячеслав Ткаченко. Стартовий номер Яна – восьмий. А завтра у боротьбу вступають спортивні пари, у їх числі – українці Анастасія Смірнова/Артем Даренський(тренер Лілія Батутіна).