Українська танцювальна пара Олександра Назарова/Максим Нікітін посідає четверте місце після виконання короткої програми на міжнародному турнірі серії «Челленджер» Lombardia Trophy 2017, який проходить в італійському місті Бергамо.

Фігуристи,котрі з минулого сезону тренуються у США у Ігоря Шпільбанда, презентували новий короткий танець,отримавши за нього 61,06 балів. Виконання елементів судді оцінили у 30,58 балів, компоненти – у 30,48.

Лідирують у змаганнях танцюристів переможці Lombardia Trophy 2016, італійці Шарлен Гіньяр/Марко Фабрі – 70,26 балів,які майже на 7 балів випереджають росіян Аллу Лободу/Павла Дрозда – 63,34. Третя позиція – у Еліани Погребінські/Алекса Бенуа(США) – 61,36.

З довільною програмою танцювальні дуети виступлять в суботу.

Нагадаємо, Lombardia Trophy 2017(меморіал Анни Грандольфі) є першим етапом серії «Челленджер» разом з іншим турніром – International Figure Skating Classic, який відбувається у ті ж терміни у Солт-Лейк-Сіті(США). У цьогорічних змаганнях U.S.Classic Україна представлена у чоловічому одиночному катанні Ярославом Паніотом. Після короткої програми українець йде шостим із сумою балів 77,20.

Учень американського тренера Теммі Гембл показав впевнений прокат,добре впоравшись зі стрибковими елементами. Він чисто виконав каскад із тулупа у чотири оберти та потрійного тулупа, а також потрійний лутц. Лише у потрійному акселі припустився помарки. Загалом за технічне виконання Ярослав отримав 42,90,за компоненти – 34,30.

Лідирує після короткої програми американець Нетан Чен – 91,80.