Відсьогодні у Києві припиняється робота спортивних об’єктів, у тому числі льодових арен. Про це йдеться в наказі Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації (КМДА) «Про посилення обмежувальних заходів щодо попередження розповсюдження коронавірусу(COVID-19)» № Н-244 від 16.03.2020 року.

У документі зазначається, що керівники підприємств, установ та організацій, підпорядкованих Департаменту, київських міських фізкультурно-спортивних товариств та відомств, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл всіх типів та форм власності м.Києва, шкіл вищої спортивної майстерності зобов’язані з 00 год.00 хв. 17 березня 2020 року та до окремого розпорядження припинити проведення масових заходів (турніри, чемпіонати, фестивалі, конкурси тощо), у т.ч. навчально-тренувального процесу в означених закладах.

Також припиняється робота спортивних комплексів, стадіонів, басейнів, льодових арен тощо.
Крім того, згідно з наказом, робота персоналу «максимально переводиться на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікаційних технологій» зі збереженням середнього заробітку працівників. Керівники мають також запровадити режим профілактичного спостереження за тими працівниками, які відвідували країни інфекційного ризику та не допускати їх до роботи упродовж 14 днів з дня прибуття до Києва.

З повним змістом наказу можна ознайомитися за посиланням https://dms.kievcity.gov.ua/files/2020/3/17/n244.pdf