Фігуристи всього світу долучаються до відзначення Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом. Чимало спортсменів, а також прихильників здорового способу життя, у тому числі в Україні, показали білу карту на знак миру та спокою у світі.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав усіх з цим святом і приєднався до кампанії #WhiteCard, яка символізує єдність та солідарність людей через спорт.

«Як спортсмен, як чемпіон спорту ЮНЕСКО, я добре знаю цінність спорту. …Спорт об’єднує людей, сприяє миру та будує глобальну дружбу. Я приєднуюся до кампанії #WhiteCard, яка символізує єдність та солідарність людей через спорт. Живіть в мирі! Будьте сильними! Спорт унікальний! Насолоджуйтесь спортом!», – цитує Сергія Бубку прес-служба НОК.

На сайті Міжнародного олімпійського комітету, який розмістив вітання президента МОК Томаса Баха, зазначається: «Спортсмени в усьому світі вже ділилися на каналах соціальних медіа МОК творчими ідеями та порадами, як залишатися здоровими та активними. Рекомендуємо кожному наслідувати їхній приклад, розміщувати домашні тренування на своїх каналах соціальних медіа, використовуючи хештеги #BeActive, #StayStrong, #StayHealthy та #StayActive».

Нагадаємо, Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру щороку відзначається 6 квітня. Як наголошується в резолюції ООН, спорт сприяє посиленню співробітництва, терпимості, розумінню та соціальній інтеграції.Його внутрішні цінності, такі як командний дух, чесність, дисциплінованість, повага до супротивника і правил гри сприймаються в усьому світі і можуть застосовуватися для зміцнення солідарності, соціальної згуртованості та мирного співіснування. Історія спорту свідчить про те, що він здатен руйнувати стереотипи, ініціювати й посилювати рух за права і гідність кожної людини, привертаючи до них увагу всього світу.