Український танцювальний дует Анастасія Саммел/Микита Погорєлов посів 15-е місце на турнірі сьомого етапу юніорського Гран прі в Енья-Ноймаркті (Італія). За дві програми харківські фігуристи набрали 112.77 балів.

У довільному танці дебютанти ЮГП почувалися впевненіше, ніж у ритмічному. Вони виступали розкуто, емоційно, але не всі елементи вдалося виконати чисто. За свій прокат Анастасія та Микита  отримали 68.40 балів. Це – 15-й результат.

Перемогу на останньому етапі ЮГП здобули росіяни – Єлизавета Худайбердіева/Андрій Філатов, які виграли обидві програми і набрали загалом 164.92 балів. На другу сходинку п’єдесталу зійшли канадці Наталі Д’Алессандро/Брюс Уеделл – 152.76. Третє місце у ще однієї російської танцювальної пари – Ангеліни Лазарєвої/Максима Прокоф’єва – 148.71.

В одиночному катанні юніорок українська фігуристка Анна Іванченко завершила коротку програму на 16-му місці. Учениця одеського тренера Олени Воропаєвої не впоралася з обов’язковим каскадом, але сольні потрійний ріттбергер та подвійний аксель виконала добре. Судді оцінили її виступ у 40.46 балів.

Кращою серед 32 фігуристок стала російська спортсменка Ксенія Сініцина – 74.65. Понад 13 балів програє їй ще одна росіянка – Анна Фролова – 61.43. Третє місце у фігуристки з Естонії Еви Лотти Кіібус – 59.78.

5 жовтня юніорки виступлять з довільною програмою. Також довільну програму продемонструють юнаки. Нагадаємо, українець Іван Шмуратко після короткого прокату посідає третє місце.