Український дует Марія Голубцова/ Кіріл Бєлобров посідає четверте місце після виконання ритмічного танцю  на сьомому етапі юніорської серії Гран прі в Єревані.

Учні Марії Тумановської-Чайки набрали 56.04 балів, покращивши трохи більше, ніж на бал свій попередній результат, показаний на  етапі ЮГП у чеській Остраві (54.70). Перед виконанням довільної програми, з якою дуети виступлять наступного дня, українці на 4.30 бали відстають від канадської танцювальної пари Еллі Фішер/Сімон-П’єр Малет-Пак, які замикають лідируючу трійку.

Перша позиція після ритм-танцю у бронзових призерів юніорського чемпіонату світу росіян Аріни Ушакової/Максима Некрасова – 69.18. Друге місце посів грузинський дует Марія Казакова/Георгій Ревія – 65.42.

Сьогодні завершилися змагання в одиночному катанні юніорок. Наша Анна Ракович набрала в сумі за дві програми 109.27 балів  і посіла 15-е місце. У довільній учениця Олександра Артищенка припустилася помилок у стрибковій частині, що вартувало їй чималої кількості балів. Фігуристка завершила довільну програму  також на 15-му місці з результатом 68.10.

Вірменський етап був другим турніром юніорського Гран прі, у якому взяла участь 14-річна українська спортсменка. Дебютувала вона в Братіславі, де посіла загальне 20-е місце.

Як і очікувалося, перемога на останньому етапі ЮГП  дісталася російській спортсменці, чемпіонці світу серед юніорів Олександрі Трусовій – 221.00. У довільній програмі вона стрибнула лутц у чотири оберти та встановила новий юніорський світовий рекорд – 146.81, на 0,11 бала перевищивши свій же результат. На другому місці  – також росіянка  Альона Канишева – 187.55, на третьому – Юхана Йокої з Японії – 184.09.

Завтра, в завершальний день турніру, на лід вийдуть також з довільною програмою юнаки. Нагадаємо, українець Іван Шмуратко лідирує після виконання короткої програми. У довільній він виступає під відому пісню  Luna у виконанні Алессандро Сафіна.