Танцювальна пара Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров посіла шосте місце на турнірі третього етапу юніорської серії Гран прі, що завершився у Ризі. Сумарний результат, показаний українськими фігуристами, становить 119,12 бали.

Після короткої програми(ча-ча,румба,самба) українці також були шостими,а у довільній посіли п’яте місце – 70,26 . Технічну та презентаційну частини судді оцінили відповідно у 33,23 та 37,03 бали. Новий довільний танець українського дуету викликав чимало позитивних емоцій як у фахівців,так і глядачів. Марія та Кіріл представили цікаву та оригінальну роботу свого тренера і хореографа Марії Тумановської-Чайки – кавер відомої пісні Леонарда Коена Hallelujah,виконаний акапелла,без жодного інструмента. Вони показали досить чистий прокат танцю,впоравшись загалом з ключовими елементами.

Перед стартами у Ризі фігуристи заявили нашому сайту,що,готуючись до сезону, багато працювали над обома програмами і сподіваються на хороший результат.

Нагадаємо,що цю талановиту пару очікує ще один старт на юніорському Гран прі – 11-14 жовтня в Італії.

Результати виступів решти українських фігуристів на третьому етапі юніорської серії Гран прі такі: Юнаки. 5.Іван Павлов – 181,63 балів. Дівчата. 7.Анастасія Архіпова – 158,61. Спортивні пари. 9.Анастасія Смірнова/Артем Даренський – 118,00.

Наступний етап відбудеться у Мінську 20-24 вересня. Україну презентуватимуть в одиночному катанні Ян Ткаліч та Софія Нестерова, у парному катанні Анастасія Смірнова/Артем Даренський,у спортивних танцях на льоду Дар’я Попова/Володимир Бєліков.