Українська танцювальна пара Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров завершила свої виступи у юніорській серії турнірів Гран прі,посівши дев’яте місце на останньому етапі в італійській Егні.

Після виконання довільної програми,де учні Марії Тумановської-Чайки стали також дев’ятими,вони піднялися на сходинку вище у загальному заліку і показали сумарний результат 115.18 балів.

16-річні фігуристи успішно впоралися з прокатом довільного танцю,зокрема,з елементами четвертого рівня, хоча й не перевершили результати ризького етапу,де досить високі суддівські оцінки забезпечили їм п’яте місце. На італійському льоду їхній емоційний танець – кавер відомої пісні Леонарда Коена Hallelujah у постановці Марії Тумановської-Чайки був оцінений у 68.65 балів. За техніку дует отримав 33.22 балів, за компоненти – 35.73 балів.

Переможцями турніру стали росіяни Аріна Ушакова/Максим Некрасов – 149.01, на другому місці їхні співвітчизники Софія Поліщук/Александр Вахнов – 146.78. Третю сходинку п’десталу зберегли за собою канадці Алісія Фаббрі/Клаудіо П’єтрантоніо – 136.01.

Цього ж дня з короткою програмою виступили юніорки. Наша Софія Нестерова йде десятою з результатом 49.38. Коротка композиція – «Just For You by Giovanni Marradi» їй не надто вдалася, та все ж,незважаючи на технічні прорахунки у виконанні стрибків, виступ 14-річної фігуристки залишив приємне враження і продемонстрував її чималий потенціал. Цього разу Софія Нестерова отримала за техніку 27.87 та за компоненти 21.51 балів.

Лідируючі позиції поки що у російської спортсменки Альони Косторної – 67.72, один бал програє їй японка Ріка Кіхіра – 66.72,а на третьому місці ще одна росіянка – Софія Самодурова – 66.67.

У суботу юніори завершують змагання. Незабаром на лід вийдуть з довільною програмою одиночники, серед яких – наш Іван Павлов. Нагадаємо, після короткої програми він посідає 5-е місце. Довільну учень Марини Амірханової виконає на музику з кінофільму «Кривавий діамант». Його стартовий номер – 23-й.

Також 23-ю виступить з довільною програмою Софія Нестерова: юніорки розпочнуть свої змагання о 18.45 за київським часом.