Танцюристи з Харкова Дар`я Попова та Володимир Бєліков,дебютуючи як дует на юніорському чемпіонаті світу з фігурного катання у Тайбеї, посіли 12-е місце на цих престижних змаганнях.

Після короткого танцю учні Галини Чурілової були 11-ми і завдання потрапити до «десятки» здавалося реальним. У довільній програмі фігуристи доклали максимум зусиль до того,щоб досягти цієї мети. Але у дуету,який сформувався лише декілька місяців тому,вочевидь, ще бракувало досвіду. Надмірна психологічна напруга не дозволила на належному рівні відкатати програму,хоча явних помилок спортсмени не припустилися. За прокат довільного танцю Дар`я Попова та Володимир Бєліков отримали 74,41 балів(35,57 за техніку та 38,84 за компоненти), а загальна оцінка за дві програми склала 126,88 балів.

У групі лідерів після довільного танцю відбулися зміни. Росіяни Алла Лобода/Павєл Дрозд не змогли зберегти за собою перше місце, яке вони посідали після короткої програми,не витримавши конкуренції з переможцями юніорського Гран прі братом і сестрою Рейчел та Майклом Парсонс(США). У довільній американці виступили яскраво,потужно,показавши практично чистий прокат,за винятком,хіба що останньої підтримки…Набравши загалом 164,83 бали,вони вперше стали чемпіонами світу.

19-річна Рейчел та 21-річний Майкл виступають разом уже сім років. Чемпіонат у Тайбеї для них був уже п`ятим за ліком.

Дует Лобода/Дрозд з сумою 164,37 перемістився на друге місце,а на третьому – дебютанти-американці Крістіна Каррейра/Антон Пономаренко – 154,68. Цей дует тренує Ігор Шпільбанд,котрий працює також з українськими танцюристами Олександрою Назаровою та Максимом Нікітіним.