Українська танцювальна пара Олександра Назарова/Максим Нікітін здобула бронзові нагороди міжнародного турніру серії «Челленджер» Lombardia Trophy 2017, який завершився в італійському місті Бергамо. За результатами двох програм фігуристи набрали 150,88 балів.

Після короткого танцю українці посідали четверте місце,незначно поступившись американцям Еліані Погребінські/Алексу Бенуа,але у довільному обійшли їх – здебільшого за рахунок вищої оцінки за компоненти. У цьому виді Назарова/Нікітін отримали 89,82 балів.

Переможцями змагань,як і торік,стали їх господарі – італійці Шарлен Гіньяр/Марко Фабрі (169,30),котрі за останні два сезони виграли чотири турніри серії «Челленджер» у спортивних танцях на льоду. Цього разу вони випередили своїх найближчих суперників – Аллу Лободу та Павла Дрозда з Росії майже на п’ятнадцять балів. Росіяни здобули «срібло» з результатом 154,40.

Нагадаємо, українська танцювальна пара Олександра Назарова/Максим Нікітін наразі тренується у Ігоря Шпільбанда у Нові(штат Мічіган,США). Турнір Lombardia Trophy 2017 – перший для нашого дуету міжнародний старт у нинішньому сезоні. Змагання були важливими також у контексті підготовки фігуристів до зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані, право участі у яких Олександра Назарова та Максим Нікітін здобули успішним виступом на цьогорічному чемпіонаті світу-2017 у Гельсінкі. До олімпійських стартів дует візьме участь,зокрема, у ряді турнірів серії «Челленджер», етапі Гран прі в Японії,чемпіонаті Європи.