Провідні українські  танцювальні дуети всіх вікових категорій візьмуть участь у міжнародному турнірі зі спортивних танців на льоду LuMi Dance Trophy, проведення якого заплановано 10-13 лютого в одеському Палаці спорту. 

На змагання заявлені переможці та призери чемпіонату України Олександра Назарова/Максим Нікітін, Дар’я Попова/Володимир Бєліков та Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров, які виступлять у категорії сеньйори.

В групі юніорів на лід вийдуть також найсильніші українські танцюристи – Ліка Бондар/Артем Коваль, Марія Пінчук/Микита Погорєлов, Анастасія Саммель/Олексій Щуров, Єлизавета Крапівна/Данило Єфременко.

Велика група наших спортсменів готується стартувати також в категоріях Advance Novice, Intermediate Novice, Basic Novice.

Конкуренція за призові місця передбачається гострою. Станом на 14 січня заявки на участь у турнірі надіслала 41 танцювальна пара з десяти країн – Азербайджану, Білорусі, Бельгії, Ізраїлю, Кіпру, Нідерландів, Росії, Туреччини, Франції та України.

Як повідомили сайту УФФК в Оргкомітеті змагань, означені цифри не остаточні, оскільки приймання заявок триває до 1 лютого.

Міжнародний турнір зі спортивних танців на льоду LuMi Dance Trophy присвячений пам’яті відомого фахівця Людмили Михайловської, яка зробила великий внесок у розвиток фігурного катання в Україні та світі. Змагання були започатковані у 2020 році . Нині їх внесено до календаря Української федерації фігурного катання (УФФК), Міжнародної спілки ковзанярів (ISU) та Єдиного календарного плану Міністерства молоді та спорту України.

Турнір відбудеться під патронатом Національного олімпійського комітету України (НОК).