У свій перший же спільний сезон 1999-2000 років Белбін і Агосто стають бронзовими призерами на чемпіонаті світу серед юніорів . На наступний рік вони завоювали срібні медалі.

Белбін і Агосто пройшли кваліфікацію для участі в Олімпійських іграх 2002 року , ставши другими на чемпіонаті США, але не змогли взяти в них участь, тому що у Таніт не було американського громадянства . Згідно із законом про громадянство США Таніт Белбін не могла отримати його раніше 2007 року , і, таким чином, пара не могла брати участь і в Олімпіаді 2006 року . Вболівальники пари написали звернення в Конгрес США з проханням надати Таніт громадянство, тому що ймовірність отримання цією парою медалі для команди США була дуже велика. Відповідно до спеціальною постановою конгресу 28 грудня 2005 року, яке Президент Джордж Буш підписав 31 грудня 2005 року, Таніт Белбін стала громадянкою США.

Таніт і Бенжамін на Олімпіаді в Турині посіли друге місце. На той момент це був найвищий результат для американських танцюристів на Олімпійських іграх (на наступній Олімпіади 2010 танцювальний дует Меріл Девіс і Чарлі Уайт також завоював срібло) і перша Олімпійська медаль для США в танцях на льоду за 30 років.

Після невдачі на чемпіонаті світу 2008 року (4 місце) Белбін і Агосто прийняли рішення припинити майже десятирічне співробітництво з Ігорем Шпільбанд і Мариною Зуєвої і перейшли тренуватися до групи Наталії Линичук і Геннадія Карпоносова [1] .

У сезоні 2008-2009 Таніт і Бен завоювали дві срібні медалі етапів Гран-прі «Skate America» і «Cup of China» , відібрали в фінал , де змушені були знятися зі змагань через травму спини Агосто. Пізніше через цю ж травми пара була змушена відмовитися від участі в чемпіонаті США . Проте, увійшли в збірну країни на чемпіонат світу і зайняли там 2-е місце, програвши росіянам Оксані Домніна і Максиму Шабаліну трохи більше бала.

Сезон 2009-2010 дует почав з перемог на етапах Гран-прі , проте через проблеми зі здоров’ям у Таніт від участі в фіналі вони відмовилися . Вони програли національний чемпіонат 2010 року більш молодим Меріл Девіс і Чарлі Уайтом , а на Олімпійських іграх в Ванкувері змогли зайняти лише четверте місце. У наступному за Іграми чемпіонаті світу Белбін і Агосто участі не взяли, а вирушили на гастролі по США з шоу Smucker’s Stars . Після закінчення гастрольного туру оголосили про завершення любительської спортивної кар’єри .