Попри те, що український фігурист Андрій Кокура посів дев’яте місце на зимових юнацьких Олімпійських іграх, він змусив говорити про себе багатьох фахівців та глядачів. У Лозанні учень Дмитра Дмитренка продемонстрував програми, які запам’ятовуються – цікавими образами, рухами, надзвичайною артистичністю та технічним наповненням.

 Виступ 16-річного  спортсмена на Іграх прокоментував для прес-служби  Національного олімпійського комітету України його тренер,чемпіон Європи Дмитро Дмитренко.

«В короткій програмі Андрій впорався на 110%. Він ризикнув, впевнено пішов на виконання складних елементів. У довільній – ситуація інакша. Ми маємо проблеми, які переслідують його протягом усіх сезонів. Основна з них – це чистота приземлення стрибка. Сьогодні знову виникла саме ця проблема. На жаль, у більшості елементів Андрій зробив помилки, так би мовити, «вийшов в мінуси», а тому й втратив багато балів», – зазначив тренер.  Він додав, що Андрій виконав  потрійний аксель «на характері», але далі не пішов. «Причини суто технічні, стан елементів не стовідсотковий, тому й такий результат», – пояснив Дмитро Дмитренко.

«Потрапити в Лозанну-2020 було для Андрія мрією. Він дуже серйозно підійшов до підготовки і трохи засмучений, адже шосте місце після короткої програми – це була серйозна заявка для атаки високих місць. Ми зробимо висновки й надалі будемо працювати над вдосконаленням проблемних моментів», – наголоситв тренер.