Чемпіонат України з фігурного катання, який завершився сьогодні на столичній Льодовій арені, «залишив» чемпіонські титули представникам трьох дисциплін.

В спортивних танцях на льоду вже вшосте зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу харків’яни Олександра Назарова та Максим Нікітін. Учні Галини Чурілової відкрили собі шлях до «золота», впевнено вигравши ритмічний танець, а сьогодні показали кращий результат у довільному – 115.91. Підсумкова сума балів чемпіонів становить 192.31.

Срібні медалі вдруге поспіль здобули Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров. Учні київського тренера Марії Тумановської-Чайки набрали загалом 169.36 балів. Третім став ще один харківський дует Анастасія Саммель/Данило Єфременко – 122.81.

В жіночому одиночному катанні медалістками стали три Анастасії. Звання чемпіонки

з результатом 188.59 балів втретє виграла Анастасія Шаботова. В довільній програмі, як і в короткій, їй не підкорився потрійний аксель, також не вдалося впоратися з сольним потрійним лутцем. Три каскади, в тому числі потрійний лутц+ойлер+потрійний сальхов учениця Світлани Панової та Марини Амірханової виконала на «плюси», а нестрибкові елементи фігуристки були четвертого рівня. Друге місце посіла Анастасія Гожва – 180.98, а третьою фінішувала Анастасія Архіпова – 153.74 . Обидві фігуристки також тренуються у Марини Амірханової (Київ).

В чоловічому одиночному катанні переміг Іван Шмуратко, ставши чотириразовим чемпіоном України. Учень Марини Амірханової припустився ряду помарок під час виконання довільної програми і отримав за прокат 147.07 балів. У  підсумку фігурист набрав 229.25 балів. Срібну нагороду здобув Гліб Смотров з Білої Церкви (тренер Вадим Честаховський) – 186.60, а бронзову – Кирило Марсак з Києва (тренер Дмитро Шкідченко) – 181.90.

В парному катанні виступала лише одна спортивна пара – Софія Голіченко/Артем Даренський з Дніпра. Учні Лілії Батутіної набрали загалом 142.03 балів і стали чемпіонами України. Для Софії це перша перемога на національному чемпіонаті, а її партнер уже двічі виборював «золото» разом з Софією Нестеровою.