Танцювальний дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков та одиночник Іван Шмуратко  заявлені для участі у традиційних міжнародних змаганнях Nebelhorn-Trophy, які планується провести в Оберстдорфі (Німеччина) 23-26 вересня.

Уже відомо, що цьогорічний турнір, 52-й за ліком, через ситуацію з коронавірусом відбудеться без глядачів. Про це повідомили його організатори.

«Незважаючи на складну ситуацію в світі та різні обмеження в кожній країні (викликані поширенням коронавірусу), Федерація фігурного катання Німеччини (DEU) одностайно вирішила провести традиційні міжнародні змагання Nebelhorn-Trophy 2020 в Оберстдорфі. На відміну від попередніх років – без публіки, але задля нашого виду спорту», – йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті https://www.eislauf-union.de/files/Events/NT/NT20_Information_No_2.pdf

Також наголошується на необхідності під час змагань вживати заходи профілактики та слідувати рекомендаціям фахівців, зокрема, дотримуватися дистанції  1,5 м між людьми, часто та ретельно мити руки, носити маски.

Організатори звертають увагу учасників та офіційних осіб, що прибуття з «безпечної»  країни відрізнятиметься від прибуття з «гарячої точки Covid-19» або з «країни з більш високим ризиком». «Залежно від реальної ситуації може виникнути потреба в перевірці в аеропорту»,- зазначається у повідомленні.