Завтра вранці  в Хіросімі (Японія) стартує міжнародний турнір NHK Trophy, який є  четвертим етапом серії Гран прі. У змаганнях беруть участь українські фігуристи – в чоловічому одиночному катанні на лід вийде Ярослав Паніот,  у спортивних танцях на льоду – Олександра Назарова/Максим Нікітін.

20-річний Ярослав Паніот вперше виступає в «дорослій» серії Гран прі.  Як повідомлялося, незадовго до старту він повернувся  до свого попереднього тренера – В’ячеслава Загороднюка і останні три тижні тренувався уже під його керівництвом в Каліфорнії (США).

Змагання чоловіків розпочинаються 9 листопада о 12.05 за київським часом. Паніот вийде на лід зі своєю короткою програмою («Ромео і Джульєтта») в першій розминці під 5-м стартовим номером. Загалом у чоловічому турнірі виступить 12 фігуристів.

Танцюристи вступають у боротьбу 10 листопада о 5.45 за київським часом. Ритмічний танець покажуть дев’ять дуетів, серед них, під четвертим стартовим номером, – Олександра Назарова/Максим Нікітін. Для учнів Фаб’яна Бурзи та Галини Чурілової  японський етап Гран прі – другий у цьому сезоні. В жовтні вони взяли участь в першому турнірі ГП – Skate America, де посіли восьме місце.  Музична тема ритм-танцю українців –  танго та фокстрот з мюзикла «Чікаго».

Варто зазначити, що українські фігуристи неодноразово піднімалися на п’єдестал  пошани турніру NHK Trophy, який відзначає своє 40-річчя. Тричі  його переможцем ставав Віктор Петренко.  В’ячеслав Загороднюк  двічі здобував срібну нагороду, причому, одну з них у Хіросімі, де нині виступає його учень, та один раз – бронзову.  Друге та третє місця в активі Олени Ляшенко і такі ж здобутки у танцюристів Ірини Романової та Ігоря Ярошенка. Ще один танцювальний дует – Олена Грушина/Руслан Гончаров має «срібло» цих престижних змагань.