На міжнародних турнірах Budapest Trophy в Будапешті та Ice Star в Мінську сьогодні немедальний день – учасники виступали з короткими програмами та ритмічним танцем.

В столиці Угорщини 16-річній українській юніорці-одиночниці Альбіні Шатохіній не вдалося добре впоратися з контентом програми. «Мінуси» на більшості елементів не дали їй можливості піднятися вище 17 місця. За свій прокат учениця Дмитра Шкідченка отримала 36.63 балів.

Лідирує в змаганнях юніорок Барбара Вранкова з Чехії – 55.69. На другому місці угорська фігуристка Вів’єн Папп – 54.07, замикає першу трійку росіянка Кароліна Коган – 52.40.

Не кращим чином представила свою програму ще одна наша фігуристка Анастасія Гожва, яка виступає в «дорослій» категорії. Крім подвійного акселя, вона не виконала жодного стрибка. Як наслідок – 17-е місце з результатом 39.85.

Виграла коротку програму чемпіонка світу росіянка Анна Щербакова – 74.76. Наступні два місця посідають також російські спортсменки – Майя Хромих – 72.82 та Софія Самодурова – 67.15.

В парному катанні українці Софія Голіченко та Артем Даренський мають всі шанси поборотися за підсумкове третє місце. Коротку програму учні Лілії Батутіної відкатали впевнено, без серйозних помилок і наразі посідають четверте місце, набравши 51.99 балів.

На перше місце вийшла спортивна пара з Росії Каріна Акопова/Нікіта Рахманін -68.10, друге місце в Анастасії Метелкіної/Данила Паркмана з Грузії – 66.52, на третій позиції угорці Юлія Щетініна/Марк Мадьяр – 53.96.

Довільні програми одиночниці та спортивні пари покажуть 17 жовтня.

На турнірі Ice Star, що триває в Мінську, вперше вийшов на лід щойно створений харківський танцювальний дует Анастасія Саммель/Данило Єфременко. Фігуристи, які тренуються в групі Галини Чурілової та Мар’яни Козлової, показали сьогодні ритмічний танець, отримавши за прокат четверту суму балів – 54.70.

Завтра танцюристи виступлять з довільною програмою. Перед вирішальним стартом лідируючі позиції у  білорусів Вікторії Семенюк/Іллі Юхимука – 68.54. На другому місці з мінімальним відставанням йдуть російські танцюристи Катерина Міронова/Євген Устенко – 66.95, на третьому Олександра Самерсова/Кевін Ояла з Естонії- 61.50.