Змагання юніорів в одиночному катанні на четвертому етапі Гран прі у цій віковій категорії поки що не додали оптимізму українським уболівальникам. 17-річний Ян Ткаліч завершив коротку програму на 15-му місці з результатом 48,30 балів. Він показав не кращий прокат,з численними помилками й отримав майже однакові оцінки за технічне виконання елементів та компоненти – відповідно 24,67 та 24,63.

Зазначимо,що учень В’ячеслава Ткаченка з Дніпра під час підготовки до сезону мав проблеми зі здоров’ям і навіть не зміг взяти участь у контрольних прокатах у Києві,що відбулися наприкінці серпня.

З довільною програмою юніори-одиночники виступлять у суботу,23 вересня. Перед вирішальним етапом на першому місці йде росіянин Олексій Єрохін (77,52),на другому – його співвітчизник Ігор Єфімчук (76,10),на третьому – американець Андрій Торгашев(74,34).

Сьогодні довільну програму покажуть юніорки. Нагадаємо,Україну представляє Софія Нестерова,яка після короткої програми посідає сьоме місце. Увечері стануть відомі переможці та призери у спортивних танцях на льоду (від України виступають Дар’я Попова/Володимир Бєліков,6 місце після короткої програми). Але першими цього дня вийдуть на лід спортивні пари з короткою програмою. Свій прокат продемонструють українці Анастасія Смірнова/Артем Даренський.

Ще один міжнародний турнір за участю українських фігуристів – Меморіал Ондрея Непели,що входить до серії «Челленджер», розпочався у Братіславі. З короткою програмою уже виступили одиночники – жінки та чоловіки. Наша Анастасія Гожва зазнала невдачі у своєму прокаті і наразі посідає 14-е місце. Її результат 42,73 балів. Дещо краще виступив Іван Павлов – він йде 9-м з оцінкою 66,67 балів.

У жіночому одиночному катанні лідирує росіянка Євгенія Мєдвєдєва,яка з 80,00 балами значно випереджає свою найближчу суперницю Ріку Хонго(Японія) – 66,49. На третій позиції Єлена Радіонова(РФ)- 64,42.

У чоловічому одиночному катанні після короткої програми перше місце у росіянина Сергія Воронова – 80,85,друге у американця Гранта Хохштайна – 79,98,третє – у росіянина Олександра Самаріна – 75,94.

Сьогодні свої короткі програми покажуть танцювальні дуети. Україну презентує на цих змаганнях Юлія Жата/Ян Луковський.