Ще одну нагороду міжнародного  турніру Mentor Torun Cup, що триває в польському місті Торунь, привезуть додому українські фігуристи. Після завершення змагань танцювальних дуетів у категорії «юніори» на другу сходинку п’єдесталу пошани зійшли Марія Голубцова/Кирило Бєлобров.

Успішний виступ учнів Марії Тумановської-Чайки як у короткій, так і у довільній програмах забезпечив їм високі суддівські оцінки – загальна сума балів становить 129.97. 

Також другими були Голубцова/Бєлобров у довільній програмі: їхнє проникливе катання у супроводі відомої композиції  Леонарда Коена Hallelujah  оцінили не лише судді, але й глядачі, які нагородили український дует гучними аплодисментами після його виступу. За своє виконання довільного танцю фігуристи отримали 74.27 балів, причому, оцінка за компоненти – 38.20 стала для цієї пари найвищою у сезоні. За техніку судді поставили їй 36.07.

Переможцями турніру танцюристів стали Марія Казакова/Георгій Ревія з Грузії – 132.07, на третьому місці дует з Франції  Джулія Вагре/Метью Кора – 121.84.

Як повідомлялося, напередодні перемогу в одиночному катанні юніорок здобула українська фігуристка Анастасія Архіпова. А перед тим найвищу нагороду отримала наша юна танцювальна пара Ліка Бондар/Артем Коваль, що виступала у категорії Basic Novice.

Сьогодні коротку програму представили спортивні пари: їх на цьому турнірі лише п’ять. Серед них українські спортсмени Софія Нестерова/Артем Даренський. Дует з Дніпра, який сформувався лише два місяці тому, продемонстрував помітний прогрес у своєму катанні. Коротку програму фігуристи завершили на третьому місці з результатом 40.74. Нагадаємо, перед учнями Лілії Батутіної на цьому турнірі стоїть важливе завдання – набрати технічний мінімум, необхідний для участі у чемпіонаті світу серед юніорів, який відбудеться у березні у Софії.