Третій традиційний міжнародний турнір з фігурного катання LuMi Dance Trophy, який мав відбутися в лютому 2022 року в Одесі, буде проведено в інші терміни.

Про це повідомила генеральний секретар Української федерації фігурного катання,  член організаційного комітету змагань Анастасія Макарова

«На жаль, складна епідеміологічна ситуація в світі не дозволяє нам провести турнір у заплановані терміни. Ухвалюючи рішення про перенесення змагань, ми керувалися рекомендаціями фахівців, а також врахували той факт, що в іноземних учасників можуть виникнути проблеми у зв’язку з обмеженнями на поїздки, карантинними вимогами та посиленими заходами безпеки. Висловлюємо велику подяку за розуміння та підтримку Міжнародній спілці ковзанярів (ISU), яка залишила LuMiDance Trophy в своєму календарі. Тобто турнір обов’язково відбудеться, але пізніше. Ми продовжуємо працювати над організаційними та іншими питаннями, зокрема, розглядаємо можливість зміни формату змагань», – сказала Анастасія Макарова. 

Про конкретні дати проведення LuMi Dance Trophy вона пообіцяла повідомити згодом. 

Нагадаємо, щорічний міжнародний турнір LuMi Dance Trophy проводиться серед танцювальних дуетів всіх вікових груп та присвячений пам’яті відомого фахівця фігурного катання Людмили Михайловської, яка зробила великий внесок у розвиток цього виду спорту в Україні та світі. Вперше змагання відбулися в лютому 2020 року. З 2021 року вони входять до календаря ISU.