Міжнародний турнір з фігурного катання Winter Star у Мінську, в якому візьмуть участь також українські фігуристи, відбудеться без глядачів.

Про це заявили в Білоруській спілці ковзанярів.

«З огляду на епідеміологічну ситуацію, а також згідно з рекомендаціями Міністерства спорту та туризму Білорусі, змагання проходитимуть без глядачів», – йдеться у повідомленні спілки.

Організатори також наголосили, що дотримуватимуться вимог Міжнародної спілки ковзанярів (ISU) щодо недопущення поширення COVID-19, у зв’язку з чим під час проведення змагань будуть реалізовані відповідні заходи.

Передноворічний турнір Winter Star в Мінську проводиться вперше. Для участі в ньому надіслали заявки фігуристи 13 країн, які розіграють нагороди в усіх дисциплінах фігурного катання серед дорослих та юніорів.

Україну представлятимуть харківські танцювальні дуети Дар’я Попова/Володимир Бєліков (сеньйори), Марія Пінчук/Микита Погорєлов, Єлизавета Крапівна/Данило Єфременко (всі – юніори), а також одеські спортсмени – танцюристи Ліка Бондар/Артем Коваль та одиночник Вадим Новіков( всі – юніори).

Змагання відбудуться 11-13 грудня на Мінськ-арені.