Спортивна пара Софія Голіченко/Артем Даренський не змогла вибороти для України олімпійську ліцензію на міжнародному турнірі серії Челенджер Nebelhorn Trophy, який триває в німецькому Оберстдорфі і є кваліфікаційним на зимові Олімпійські ігри-2022.

Для того, щоб пройти олімпійську кваліфікацію в парному катанні, учням Лілії Батутіної необхідно було потрапити в топ-3 тих спортивних пар, які претендували на квоти. Це завдання стало надскладним після короткої програми, де наша пара посіла десяте місце. Довільну програму Софія та Артем також відкатали на десятий результат (89.75), а у підсумку з сумою балів 142.38 посіли 11-е місце.  

Перемогу в турнірі здобули представники Німеччини Мінерва Фаб’єн Хазе/Нолан Зегерт – 185.25,які не брали участі у відборі. На другому місці іспанці Лаура Баркеро/Марко Зандрон – 181.61, на третьому грузинська пара Каріна Сафіна/Лука Берулава – 178.16. 

Завтра, в завершальний день турніру, з довільною програмою виступлять жінки. Вони боротимуться за шість олімпійських ліцензій. Після короткої програми українська фігуристка Анастасія Шаботова посідає п’яте місце.